کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال نوشته‌ی رایدر کارول (Ryder Carroll) است و با ترجمه‌ی خوب خانم زهرا نجاری در انتشارات کوله پشتی چاپ شده است. نویسنده این کتاب را مخترع این برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال می‌دانند و  این کتاب هم شاهدی است بر این مدعی. از پست‌های نویسنده کتاب می‌توان فهمید که خود او هم اهل عمل است و از این روشی که توصیه می‌کند، استفاده می‌کند و ظاهرا جواب هم گرفته است. همچنین این گزاره در خصوص مترجم هم صدق می‌کند و شاید بیشتر از نویسنده! شما می‌توانید با کلیک بر روی نام نویسنده یا مترجم به صفحه‌ی اینستاگرام ایشان بروید و خودتان مشاهده کنید.

از کنار این دست کتاب‌ها که نویسنده و مترجم آن به توصیه‌ها و دستورات و راه‌حل‌های کتاب خود عمل می‌کنند، نباید به راحتی گذشت؛ حداقل این فاکتور برای انتخاب کتاب برای من مهم است.

مترجم کتاب با وجود آن که کتاب اول خود را ترجمه می‌کرد، ترجمه را خوب از آب در آورده است و خوانش کتاب را دشوار نکرده است بلکه روان هم شده است.

این کتاب را به تمام کسانی که وقت کم می‌آوردند و یا در زندگی دچار بی‌نظمی شده‌اند و همیشه چیزی را فراموش می‌کنند توصیه شدید می‌کنم و بعد از آن به تمام وبلاگ‌نویسان هم این کتاب را توصیه می‌کنم، از خواندنش پشیمان نمی‌شوید نه تنها وبلاگ‌نویسان بلکه تمامی کسانی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، لازم است با این روش برنامه‌ریزی آشنا شوند. برای محصل‌ها که بسیار بسیار ویژه است و شاید بتوان گفت این روش برنامه‌ریزی برای آن‌ها رمز موفقیت است.

کسانی هم که خود اهل برنامه‌ریزی و نظم هستند و نگاهی هم به این روش داشته باشند، شاید نظر‌شان تغییر کرد و از این به بعد بهتر برنامه ریختند و راحت‌تر به اهداف خود رسیدند.

اگر از قبل با این روش برنامه‌ریزی و یا کتاب آشنا بودید، خوش‌حال می‌شوم از تجربیات‌تان برایم بگویید!

کتاب «برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال»

برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال

کتاب ,هم ,روش ,برنامه‌ریزی ,نویسنده ,مترجم ,این کتاب ,کتاب را ,این روش ,روش برنامه‌ریزی ,است و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود برتر narvanikan 18449825 آموزش دروازه بانی فوتبال|دروازه بان فایل های از سر تا سر وب pahneyekdarya فنی و مهندسی dl-bazi vistasazeih توس رایانه ::::::::::: همه چیز همین جا